Ebédeltetés

Kedves Szülők!

Az iskolai ebédeltetéssel kapcsolatban a következő információkkal tudunk szolgálni:
  • Az ebédet a Delirest biztosítja számunkra;
  • A normál menü mellett laktózmentes menü is igényelhető, melyet az irodán, a befizetéskor kell jelezni;
  • KÖLTSÉGEK:

Iskolai térítési díj:

• Megnevezés       Étkezés típusa       Normál               Diétás étkezés díja
    Alsó tagozatos        tízórai                215 Ft / nap         245 Ft / nap
    Alsó tagozatos         ebéd                 578 Ft / nap         694 Ft / nap
    Alsó tagozatos         uzsonna           215 Ft / nap         252 Ft / nap
    Felső tagozatos        tízórai              215 Ft / nap         245 Ft / nap
    Felső tagozatos        ebéd                630 Ft / nap         762 Ft / nap
    Felső tagozatos       uzsonna           215 Ft / nap         252 Ft / nap

• Térítésmentes, illetve kedvezményes étkezés esetén, ha a gyermek hosszabb ideig hiányzik, az ebédet le kell mondani. Ellenkező esetben a hónap végén a le nem mondott ebédeket ki kell számlázzuk a szülőnek.
  • Az ebéd lemondására a lemondást megelőző napon 9.00 óráig van lehetőség az elérhetőségeink valamelyikén: etkezes@csiaiskola.hu tel: +36 70 400 2293
  • A túlfizetésekről is a fenti e-mail címen vagy telefonon lehet érdeklődni a hónap végén. Aki bármilyen ok miatt időben lemondta az ebédet, annak egészen biztos, hogy van túlfizetése, és emiatt kevesebbet kell fizessen a következő hónapban.

ÉTKEZÉSI TÁMOGATÁS IGÉNYBEVÉTELE

Amennyiben gyermeke kedvezményes étkezésre jogosult, az irodán kérjük leadni a kedvezményre való jogosultság igazolását.

Segítségképpen:
  • Ha a szülők három vagy több kiskorú gyermeket nevelnek együtt: a Magyar Államkincstár állít ki igazolást („Hatósági bizonyítvány családi pótlék folyósításáról”). Az igazolás a Magyar Államkincstártól szerezhető be a cstam.uszi@kh.allamkincstar.gov.hu e-mail címen;
  • Ha a szülők a gyermek után rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben (RGYK) részesülnek: az önkormányzati határozat másolata szükséges. Ez az úgynevezett „RGYK” határozat elévül, vagyis minden évben meg kell újítani!

BEFIZETÉSEK

Kérjük, hogy átutalással fizessenek!

Utalás esetén a fizetendő összeget az alábbi bankszámlára utalja át:
Csia Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

K&H bankszámlaszám:
10401196-00029530-00000003

A közlemény rovatban kérjük a gyermek Vezeték nevétkeresztnév kezdőbetűjét és az utalás okát feltüntetni. (például: Kiss A ebéd 01. hó)

A felmerülő kérdések, kérések esetén készséggel állunk rendelkezésre!